X-Mountain Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


185.119.91.216:7779
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pravila [LCN]

Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost




Pravila [LCN] Empty
KomentarNaslov komentara: Pravila [LCN]   Pravila [LCN] Icon_minitimeWed Feb 15, 2017 11:24 pm

~Pravila Organizacije~

Osnovna Pravila

Zabranjen je svaki vid MG-a na /f chatu.
Zabranjeno je kupujem/prodajem na /f chatu.
Zabranjen je svaki vid SPAM-a na /f chatu.
Zabranjeno je koristiti CAPS LOCK na /f chatu.
Zabranjene je psovati/vređati/provocirati/svađati na /f chatu.
Zabranjen je svaki vid traženja Rank UP-a, možete dobiti samo Rank DOWN.
Zabranjen je AFK van HQ-a, postojaće oznaceno mesto za AFK.
Zabranjeno je svako ne poštovanje Ranka, bez obzira koji je Rank.
Zabranjeno je voziti vozila koja nisu predviđena za vas Rank.
Zabranjeno parkiranje privatnih vozila u bazi, postojaće određeno mesto za to.
Zabranjeno je traziti kick iz organizacije ako niste ispunili ugovor od 15 dana, možete dobiti kick sa kaznom.
Zabranjeno je raditi TK I SK.
Zabranjeno je ići u Akcije sa Vip Skinom ili Opremom za posao.
Zabranjeno je svako izbegavanje predaje dnevnice.
Zabranjeno je krštiti pravila servera I organizacije.
U obavezi ste da slušate Lidera I Rank 5 bez pogovora.
U obavezi ste da ispunite ugovor od 15 dana u organizaciji.
U obavezi ste da dolazite na akcije, sem ako ste AFK u HQ.
U obavezi ste da poštujete pravila organizacije I servera.
U obavezi ste da budete na TeamSpeak dok ste IG.

- Dodatna pravila/Objasnjena  -

- Prekinuti svaki vid SPAM-a na /f chat-u, Caps Lock i bilo koje druge, nepotrebne stvari -
Da bi sve to prekinuli, došli smo na ideju da uvedemo Team Speak koji će biti obavezan za sve članove organizacije LCN.Team Speak postaje obaveza kada ste IG morate biti i na TS3 kako bi smanjili spam. MG na /f četu zabranjen,kao i prodaja vozila i bilo koje druge nepotrebne stvari koje nisu vezane za organizaciju.

-Ne traziti Rank UP-
Rankovi, kao što sam i rekao,svima bitno,strogo je zabranjeno tražiti lideru Rank UP!
Rank UP se dobija nedeljom,da li ćete ga dobiti to zavisi od vas da li ste ga zaslužili.
Ne želim da vidim pitanja poput ''Kad ću ja dobiti RUP’’!
''Ovaj je kratko u org a veći je rank od mene koji sam tu dugo’’,''Jeli može RUP?''
Na svako pitanje vezano za Rank UP, dobijaćete Rank DOWN.
Biće objašnjeno kako dobiti Rank UP.

-Testiranje-
Što se toga tiče od sada testiraju samo lideri… Rank 5 može da testira samo uz dozvolu lidera.
Rank 5 verovatno i ne prati Black Listu i kad testira nekog sa liste, prijavi na /f četu da se ubaci taj igrač, nastaje haos.
Svako ko dođe na kapiju i traži test,ne želim da vidim u /f da mi to prenosite… Jednostavno recite samo nek se konkuriše,ostalo odlučuju lideri.Kad mi odlučimo da treba ubaciti nove čanove,postoji /smsoglas, ne na vaš zahtev za to.

- Smanjiti JAIL-ove, Kick za svaku sitnicu -
Jail mojih clanova ne zelim više da vidim… Dobijaćete kick za svaku sitnicu, a pogotovo za JAIL.
Rank 1, 2 i 3 dobijaše za jail direktan Kick sa Kaznom (Rank 3 u zavisnosti od jačine I minutaže jaila)
Rank 4 i 5 za svaki jail dobijace Rank Down! (Rank 4 u zavisnosti jaila, može dobiiti I rank 1 pa sve ispočetka. To je rank koji treba da dobija rank 5, koji se bori najviše, ne sme nikako krštiti pravila)
(Rank 5 naravno ne sme prekršiti ni jedno pravilo servera i organizacije. Rank 5-ice su bukvalno kao I lideri, treba da motivišete ostale manje rankove, ako ne Rank 4 dobijate pa ćemo videti kako ćete I šta dalje, možda vam se vrati, a možda ćete I čekati ponovo za Rank UP).

-AFK u HQ-
Što se tiče AFK u HQ, nisam do sada imao problema sa tim, ali ipak treba reci nesto I o ovome.
Preporuka je da ne AFK-ate po ceo dan (zauzimate prostora,smetate)
Isključivi AFK u HQ(Baza)

-Parking privatnih vozila-
Od sada, parking privatnih vozila, auto, motor, bicikl je zabranjen za Rankove 1,2 I 3, pristup parkiranju u bazi imaju samo Rank 4 I 5 I naravno lideri.
Ostalim manjim članovima dozvoljeno je parkirati vozilo izvan baze, tacnije na slepom putu I okolo uz uredno parkiranje.
Što se tiče heliša, počećemo što više da ih koristimo, više akcija sa helišima, kako bi brže I stizali na odredjena mesta, kako I zbog snajperista, tako I zbog granice (ako imate WL, znate I sami da ne želim videti da idete tamo… )
Heliše je pozeljno parkirati na dovoljnom rastojanju.

- Sniper Tim (Uskoro)-
Od sada uvodimo Sniper Tim,svog Vođu,pa čak i bazu Vi ćete sami izabrati vašeg vođu za to, izabrati, I kada vam se ne svidi, smeniti… U obavezi ste da idete u Vašu bazu, obavljate treninge, bla,bla, šta već… Na pitanje člana ‘’A gde mi je sniper? ‘’ , ‘’Dajte mi sniper ako moze?‘’ to se sve lepo dogovorite sa vašim Vođom, on će odlučiti da li će vam on nabavljati ili ćete svi ići u LV hangar pa uzeti… Kaznicu vas kad vas budem pozvao u Akciju, a dođete mi bez snajpera (posebna vrsta u hangaru za snajperiste) Pazite gde ćete I šta raditi sa sniperima, na Zonama je malo teže koristiti, ali postoji mogućnost na DM org akciji (Ukljucujuci I RP sa Sniper Timom).

- Stražari(Uskoro) -

Videćemo da li ćemo I tu staviti vođu ili će ih jednostavno lideri nadgledati, odlučivati vreme straže, davati opremu I ostalo… Do sada neki su već i stražarili kako bi dobijali plus, ali od sada će to biti  redovno, ako želite do plusa, tačnije Rank UPa.
Za Stražarenje dobijate od Vođe potrebno oružije I drogu.
Strazarite od 2 do 3 sata svakog dana (dogovor sa članom kad moze da stražari)
Tokom jedne nedelje, morate strazariti bar 5 puta.

- RP sverc -
RP sverc, to je od onih mogućnosti što sam već rekao, RP slike na forumu, tako možete I RP šverc da kačite na forum I dobijate pluseve, ako već ne znate šta da RPAte, RP šverc je odlična stvar za vas… Ja ili neki član, objasniće vam kako izgleda taj RP sverc… Postoji mogućnost da pokrenemo ''Dostava Robe’’ što će biti objašnjeno ako budemo razvili sve kako treba…

- Novi Sistem Rank UP-ova -
Mozete dobiti jedino ako:
1. Učestvujete u RP pljačkama.
2. Stražarite.
3. RP šverc, kačenje RPa na forum.
4. Ispuniti svako ovo pravilo koje je ispisano.
Ostalo se podrazumeva šta I kako, aktivnost, poslušnost većih rankova, to neću da napominjem, to je za malu decu I treba da se zna!

- Nabavka droge za dnevnice I ostalo -

Što se tiče davanja dnevnica,  možete običan šverc, mada je veoma mali, a postoji mogućnost I da kupujete od Bandi, recimo GSF… Lideri su u više navrata RPali sa članovima GSF kako prodaju drogu njima, vi je možete odkupiti tako što ćete RPati sa njima…
Jedina organizacija koju poštujemo…  Svaki vid NonRPa, DManja I ostlao, bićete kažnjeni kickom iz Organizacije...
 
Na vrh Go down
 
Pravila [LCN]
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Obrazac i pravila
» Obrazac i pravila
» Obrazac i pravila
» Obrazac i pravila
» Obrazac i pravila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
X-Mountain Community :: Organizacije :: La Coca Nostra-
Idi na: